Yan flüt üflemeli çalgılar arasında yan üflemeli olarak çalınan ve metal ya da tahtadan da yapılabilen ve tınısı insanların içini titreten en güzel enstrümanlardan biridir. Yan flüt çalmak için özel bir eğitim almak gerekmektedir. Genellikle flütler arasında en çok tercih edilen enstrüman olan yan flüt orkestra ve bandolarda sıkça kullanılan müzik aletlerinden biridir. Yan flüt çalmak için enstrümanın baş kısmında olan ağızlık bölümüne üflenir üflemek için ise dudağın alt kısmına dayanması gerekmektedir. Yan flüt silindir şeklinde üretilmektedir ve çapı 1,9 cm’dir.

Müzik eğitimi: Müzik eğitimi sadece enstrümanı satın almak ile tamamlanamaz bunun için satın alımdan sonra etkin bir şekilde çalışmak gerekmektedir. Bu etkin çalışma için ise işinde başarılı ve işinde profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Sizin için bu ekip ile çalışan ve size istediğiniz etkin ve başarılı çalışmayı sunacak olan firma ise sadece tek bir tık uzağınızda. www.ezgicanmuzik.com.tr adresini ziyaret ederek hem müzik aletlerinizi temin edebilir, ister toptan ister perakende satın alarak daha garantili ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sitene neler bulabilir ve nelerden faydalanabilirsiniz: sadece alım satım değil üretimde yapan bu firmada; bağlama imalat atölyesi, ses ve ışık sistemleri, birbirinden farklı ve etkin bir şekilde eğitim yapan kurslar, organizasyonlar gibi birçok farklı olanaktan faydalanabilirsiniz. Yan flüt eğitimi almak ya da yan flüt almak için en uygun fiyat ve en yüksel kaliteye sahip olmak için siz de Ezgican müzik firması ile iletişim kurabilir ya da online müzik aletleri köşesinden internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Ezgican sanat merkezinde kurslar: bağlama, ud, klarnet, elektro gitar, klasik gitar, bas gitar gibi birçok enstrüman için kurs alabileceğiniz Ezgican sanat merkezinde aynı zamanda keman, yan flüt, çello, bateri, piyano, ney, kanun gibi farklı enstrümanların derslerini de rahatlıkla alabilirsiniz. Tüm bunları başarılı ve işinde profesyonel müzik eğitmenleri tarafından alacağınız gibi aynı zamanda şan eğitimi ve perküsyon dersleri de alabilirsiniz. Tüm bunlara başlamak için sadece www.ezgicanmuzik.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.