Firmamız her yaştan müzik severe uzman eğitmen kadrosu tarafından hizmet vermektedir. Müziğe gönül veren Antalya ile yetinmek Türkiye için de hizmet vermeyi amaçlayan müzik firmamız internet üzerinden online alışveriş hizmeti vermektedir. Sizlere en kaliteli müzik aletlerini en uygun fiyatlarla sunması Ezgican müziğin işini çok sevmesinden kaynaklanmaktadır. Ezgican müzik blog sayfamızda sizler için verdiğimiz hizmetlerden bahsedeceğiz.

 

Hizmetlerimiz:

 

Müzik aletleri satışı: müziğin olmazsa olmazı müzik aletleridir. Sizlere bağlama, ud, klarnet, elektro gitar, klasik gitar, bas gitar, keman, yan flüt, çello, bateri, ney, piyano, kanun gibi ürünleri sunmaktayız. Ürünlerimizin bir kısmını kendimiz üretmekteyiz. Ayrıca yurtdışında da ithalat ve ihracat gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra şan eğitimi ve perküsyon eğitimini de firmamız tarafından verilmektedir. Müzik aletlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştiren firmamız bünyesinde toptan ve perakende satış yapılmaktadır.

 

Ezgican müzik sizlere müzik kursları sunmaktadır. Uzman kadromuz haftanın 7 günü 10.00 ile 20.00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Ezgican müzik sizlere ferah ortamlarda ders yapma imkânı sunmaktadır. Ayrıca çakmak istediğiniz enstrümanları yanınızda getirmek zorunda değilsiniz. Firmamız sizlere kurs boyunca kendi enstrümanlarını sunmaktadır.

 

Sizlere verdiğimiz en iyi hizmetlerden birisi de bağlama üretimi yapmamızdır. Bağlama üretimimiz öğrenci, orta kalite, polyester ve ekstra kalite bağlamalar olmam üzere 4 kategoridedir. Bağlamalarımız ardıç, ceviz, gül, maun gibi kaliteli ağaçlardan üretilmektedir. Ayrıca bağlama ve diğer müzik aletlerinin tamiratı da firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Almak istediğiniz ürünler için bizlere www.ezgicanmuzik.com.tr adlı internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın müzik bir hayaldir ve hayalleriniz bizimle gerçekleşecektir.